Wydarzenia

 
Niech Chrystus będzie uwielbiony w Świątyni, którą każdy z nas stanowi!
Drodzy Przyjaciele, dziękujemy z radością za możliwość współtworzenia wydarzenia "W TOBIE JEDNOŚĆ". Bogu chwała!
Dziękujemy świętym Kapłanom, którzy prowadzili nas w tym czasie, za Sakramenty, za otwarte drzwi kościoła.
A Bóg mój według swego bogactwa zaspokoi wspaniale w Chrystusie Jezusie każdą waszą potrzebę (Flp 4, 19). 

Grupa Uwielbienia Bożego Miłosierdzia

 

W Ciele Chrystusa tworzymy JEDNO chociaż tak wielu nas jest...
Bóg jest we wnętrzu SWOJEGO KOŚCIOŁA... każdy z nas dzisiaj tego doświadczył... DZIĘKUJĘ WAM kochani za wszystko... za obecność, za zaangażowanie, za radość, za łzy, za miłość, za to, że jesteście... dziękuję Dobremu Bogu za ten szczególny, naprawdę wyjątkowy czas z Wami!!! Świątynia Boga jest święta... a WY nią JESTEŚCIE!

Wspólnota Emmanuel


 
 
 
Z ogromną radością przeżywaliśmy w ostatnią środę października Jubileusz Pięćdziesiątej rocznicy sakramentu małżeństwa naszych Przyjaciół Teresy i Karola. Zapraszamy do galerii ze zdjęciami z uroczystości --->
 
 

Rekolekcje Maryjne.
W ramach spotkań dla kobiet zrodziło się pragnienie zaprosić Cię w 33 dniową podróż z Maryją. Jeśli poczujesz się zaproszona czy zaproszony a może przynaglona/ny to jest to do Ciebie.
Od 5 listopada ruszamy w indywidualne 33 dniowe rekolekcje uwieńczone wspólną Eucharystią 8 grudnia w Niepokalane Poczęcie N.M.P z zawierzeniem/ odnowieniem bądź dla niektórych oddaniem po raz pierwszy siebie w " niewolę Miłości" opartej o "Traktat" św. Ludwika de Montfort
lub "Tajemnica Maryi"( skrót do Traktatu).

Rekolekcje są dostępne w książkach pt "Oto Matka Twoja", " Mała droga do Jezusa przez Maryję", "Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi" lub można znaleźć na necie w pdf "OTO MATKA TWOJA" 33 dn. rekolekcje. Wybierz formę dostępną dla Ciebie.
Codziennie kapłan odprawiający z nami te rekolekcje o g. 21:37 będzie nas błogosławił! Łączmy się w tym czasie duchowo w intencjach Maryi.

Uwaga!
Możesz rozpocząć rekolekcje wcześniej, nie chodzi o literę ale o ducha i serce aby trwać czystą intencją oddania siebie Jezusowi przez Maryję w Niewolę Miłości.
Jeśli będziecie mieli pragnienie postaramy się o łańcuszki z Niepokalaną symbolizujące Twoje zawierzenie i poświęcimy je 8 grudnia.
Szczegółowe informacje co do 8 grudnia podamy w toku rekolekcji. Pozdrawiam w Maryi, s. M. Teresa


© 2018 Grupa Uwielbienia Bożego Miłosierdzia. Wszystkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez Mega Group